setkání s meditací
mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 14/06/2019
18:00 - 19:30

Místo konání
Akademie vědomí

Kategorie


Setkání s meditací

jsou speciální lekce jógy vědomí v délce 90 minut, které nabízejí setkávání se ke společné meditační praxi pro naplnění našich individuálních i společných záměrů, pro zvyšování své vlastní i kolektivní vibrační úrovně.

Setkání s meditací umožňují intenzivní prožitek meditací jógy vědomí, jejichž účinky jsou prohloubeny díky energii skupiny.

Náplní večerů setkání s meditací je přípravné lehké cvičení jógy, po němž následuje obvykle půlhodinová meditace zaměřená na určité téma a následně hluboká relaxace, která umožňuje integrovat účinky meditace na všech úrovních.

večerem provází Šárka Černá Zusková

14.6.2019 – Meditace Boží milosti

Milost jako Boží kvalita umožňuje, aby se děly zázraky. Je vyjádřením bezpodmínečné lásky, kterou nás Univerzum zahrnuje, pokud to dovolíme. Může nám přinést prozření, odpuštění, sebepřijetí i zázračné uzdravení těla.

Meditace využívá techniku pozitivní afirmace, jejíž ohromné účinky jsou známy staletí, ke zvýšení vibrace a navození vnitřní harmonie naladěním se na Boží kvalitu milosti, která se v našem vnitřním prostoru projeví zcela individuálním prožitkem.

Kdy: 14.6.2019

V kolik: 18.00 – 19.30 hod.

Za kolik: 250 Kč jednotlivé vstupné/220 Kč z předplacené permanentky

Bookings

Rezervace jsou uzavřeny.