setkání s meditací
mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 25/01/2019
18:00 - 19:30

Místo konání
Akademie vědomí

Kategorie


Setkání s meditací

jsou speciální lekce jógy vědomí v délce 90 minut, které nabízejí setkávání se ke společné meditační praxi pro naplnění našich individuálních i společných záměrů, pro zvyšování své vlastní i kolektivní vibrační úrovně.

Setkání s meditací umožňují intenzivní prožitek meditací jógy vědomí, jejichž účinky jsou prohloubeny díky energii skupiny.

Náplní večerů setkání s meditací je přípravné lehké cvičení jógy, po němž následuje obvykle půlhodinová meditace zaměřená na určité téma a následně hluboká relaxace, která umožňuje integrovat účinky meditace na všech úrovních.

večerem provází Šárka Černá Zusková

 

25.1.2019 – Začíná nová etapa

Období začátku roku je vždy příležitostí pro nové nastavení našeho života a naše nové vymezení. Je příležitostí pustit se starých modelů a nastavit si nové, lépe vyhovující.

Pro období letošního roku se naladíme půvabnou Ganpati krijou, která nás osvobozuje od našich připoutaností k minulosti, od negativního vlivu minulých událostí a karmických bloků na náš současný život, a umožňuje nám začít si tvořit pozitivní a šťastnou budoucnost.

Kdy: 25.1.2019

V kolik: 18.00 – 19.30 hod.

Za kolik: 250 Kč jednotlivé vstupné/220 Kč z předplacené permanentky

Bookings

Rezervace jsou uzavřeny.