setkání s meditací
mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 22/03/2019
18:00 - 19:30

Místo konání
Akademie vědomí

Kategorie


Setkání s meditací

jsou speciální lekce jógy vědomí v délce 90 minut, které nabízejí setkávání se ke společné meditační praxi pro naplnění našich individuálních i společných záměrů, pro zvyšování své vlastní i kolektivní vibrační úrovně.

Setkání s meditací umožňují intenzivní prožitek meditací jógy vědomí, jejichž účinky jsou prohloubeny díky energii skupiny.

Náplní večerů setkání s meditací je přípravné lehké cvičení jógy, po němž následuje obvykle půlhodinová meditace zaměřená na určité téma a následně hluboká relaxace, která umožňuje integrovat účinky meditace na všech úrovních.

večerem provází Šárka Černá Zusková

22.3.2019 – Oslava života

Jaro je začátkem nového cyklu nejen v přírodě, ale i v našem životě. Přináší nové nápady, příležitosti, možnosti. Jediné, co potřebujeme, je otevřít se a nechat je vstoupit do našeho života. Nechme odejít únavu z dlouhé zimy a otevřeme se nové chuti do života.

Meditace s mantrou Wahe Guru Wahe Gio je nejvyšší oslavou života, otevírá nás fyzicky i psychicky přílivu životadárného elixíru nadšení, vášně a radosti ze života. Transformuje naši rezignaci i nechuť a znovu probouzí naši vnitřní radostnou přirozenost.

Kdy: 22. 3. 2019

V kolik: 18.00 – 19.30 hod.

Za kolik: 250 Kč jednotlivé vstupné/220 Kč z předplacené permanentky

Bookings

Rezervace jsou uzavřeny.