setkání s meditací
mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 12/04/2019
18:00 - 19:30

Místo konání
Akademie vědomí

Kategorie


Setkání s meditací

jsou speciální lekce jógy vědomí v délce 90 minut, které nabízejí setkávání se ke společné meditační praxi pro naplnění našich individuálních i společných záměrů, pro zvyšování své vlastní i kolektivní vibrační úrovně.

Setkání s meditací umožňují intenzivní prožitek meditací jógy vědomí, jejichž účinky jsou prohloubeny díky energii skupiny.

Náplní večerů setkání s meditací je přípravné lehké cvičení jógy, po němž následuje obvykle půlhodinová meditace zaměřená na určité téma a následně hluboká relaxace, která umožňuje integrovat účinky meditace na všech úrovních.

večerem provází Šárka Černá Zusková

12.4.2019 – Léčivá síla dechu

„Dech je největší lékař našeho těla. Dech léčí víc než všechno ostatní na světě. Dýchání je tak jednoduché, tak zjevné, že nikdo si není vědom jeho ohromné moci“. LEONARD ORR

Dech je nositelem životní síly. Kvalita našeho života přímo souvisí s hloubkou a intenzitou našeho dechu. Meditace s mantrou Pawan Guru zvyšuje naši životní energii, odstraňuje únavu a přibližuje prožitku nekonečnosti. Dodává odvahu a sílu k realizaci našich záměrů.

Kdy: 12.4.2019

V kolik: 18.00 – 19.30 hod.

Za kolik: 250 Kč jednotlivé vstupné/220 Kč z předplacené permanentky

Bookings

Rezervace jsou uzavřeny.