setkání s meditací
mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 17/05/2019
18:00 - 19:30

Místo konání
Akademie vědomí

Kategorie


Setkání s meditací

jsou speciální lekce jógy vědomí v délce 90 minut, které nabízejí setkávání se ke společné meditační praxi pro naplnění našich individuálních i společných záměrů, pro zvyšování své vlastní i kolektivní vibrační úrovně.

Setkání s meditací umožňují intenzivní prožitek meditací jógy vědomí, jejichž účinky jsou prohloubeny díky energii skupiny.

Náplní večerů setkání s meditací je přípravné lehké cvičení jógy, po němž následuje obvykle půlhodinová meditace zaměřená na určité téma a následně hluboká relaxace, která umožňuje integrovat účinky meditace na všech úrovních.

večerem provází Šárka Černá Zusková

17.5.2019 – Zrození lásky

Láska je nejmocnější energií vesmíru. Je podstatou života a hybnou silou vývoje. Všichni po ní toužíme, sníme o ní, hledáme ji ve vztazích. Láska však začíná v nás, láskou k sobě samým.

Zrození sebelásky, ke které jsme většinou nebyli vedeni, vyžaduje naši vědomou přítomnost a péči. Podpoříme tento proces meditacemi, které pomohou našemu srdci otevřít se tomuto křehkému citu a naší mysli zvolit nové programy založené na lásce, nikoliv na strachu.

Kdy: 17.5.2019

V kolik: 18.00 – 19.30 hod.

Za kolik: 250 Kč jednotlivé vstupné/220 Kč z předplacené permanentky

Bookings

Rezervace jsou uzavřeny.