Rozvrh lekcí, kurzů a seminářů

Po roz kliknutí události se dozvíte podrobnější informace o akci a pokud Vás zaujme, můžete si ihned zarezervovat místo. Těšíme se na setkání…

Zkušenost jiných

Slova mi na ten zázrak nestačí

Diana

Jóga vědomí mne za roky, co ji cvičím, neustále a vytrvale překvapuje. Přináší mi do života radost, rovnováhu a schopnost většího pochopení mých opravdových potřeb...a to se samozřejmě pozitivně projevuje nejen v mém soukromém, ale i v pracovním životě. Těžko hledám slova, abych své pocity přesně popsala, protože slova mi nějak na ten zázrak nestačí... Chce to prostě zkusit a třeba to bude i Vaše cesta.

Do života mi přinesla celkové zklidnění.

Jana

Jógu vědomí/kundaliní jógu cvičím již více, jak čtyři roky. Do života mi přinesla celkové zklidnění. Což se nejvíce projevuje v práci. Cvičila jsem několik krijí 40 dní. Jedna taková krije mi přinesla jedno velké splněné přání, které v životě vypadalo neuskutečnitelně. Díky józe vědomí józe jsem poznala bezvadnou cvičitelku Ditu a spoustu dalších prima děvčat.

Nepředvídatelnost života už mne zdaleka tolik neděsí

Martina

Po různých formách jógy jsem našla jógovou praxi, která dokáže skutečně to, co o józe prohlašují různí lékaři, tedy že jóga může léčit. Dita Lyner a kolegové, které si vybírá, působí jako nenucení a pokorní průvodci možnostmi jógy a jejího vlivu na schopnosti samoléčení. Dita sama je pro mě ztělesněním srdečné otevřenosti, vitality, optimismu, životní zvídavosti a schopnosti seberozvoje a stálým zdrojem inspirace. Povahou skeptik a člověk zakládající si na důležitosti kritického myšlení, mohu bez nadsázky říci, že jóga vědomí vedená Ditou mi pomohla při celostním léčení i najít sílu, odvahu a nadhled při řešení řady zásadních životních situací. Přispěla mimo jiné k tomu, že nepředvídatelnost života už mne zdaleka tolik neděsí, či k tomu, že i v pozdějším věku se mi ještě podařilo založit novou rodinu a mít další zdravé dítě, úžasného chlapečka.

<< Lis 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Při rezervaci, prosíme, řádně vyplňte všechny kontaktní údaje - Jméno a příjmení, telefon, e-mail. Vámi poskynuté informace slouží pouze pro naši potřebu. Umožňují nám v případě potřeby s Vámi komunikovat. Děkujeme.

Vaše Akademie vědomí