Náš tým

Průvodci Akademie vědomí
Dita Lyner

Dita Lyner

Inspiruje
Je obrovské štěstí najít své poslání. Já jej našla ve sdílení a šíření jógy vědomí. Založení Akademie vědomí byl jen přirozený krok, kterým jsem následovala hlas své duše. Ráda Vás poznám.
Šárka Stará

Šárka Stará

Pečuje
Ráda se dělím o své terapie především proto, aby ostatní nemuseli procházet tím, čím jsem si prošla já. Nemám ve zvyku vysloveně lidi učit nebo poučovat, jak mají žít. Snažím se vytvářet klidné a laskavé prostředí, kde se mohou dostat do kontaktu se svojí vlastní pravdou.
Martin Řezníček

Martin Řezníček

Harmonizuje
Každý pacient je jiný a každé setkání je obohacením pro terapeuta i klienta. Léčba je cesta hustým lesem, kdy terapeut je pacientovi průvodcem. Bude mi ctí vás na této cestě provázet s plným nasazením svých vědomostí, dovedností i zkušeností a s maximální dávkou pokory a empatie.
Alice Dokoupilová

Alice Dokoupilová

Provází
Je to duše, co zná celou životní cestu člověka, ale člověk svou duši málokdy umí vnímat. Jóga vědomí je podle mé vlastní zkušenosti skvělý nástroj, jak duši uvnitř nás samých „najít“, a navázat s ní úzký vztah. Jsem ráda průvodcem i ostatním na cestě za jejich vnitřní pravdou. Těším se na vás.
Šárka Černá Zusková

Šárka Černá Zusková

Provází
Když jsem před lety poznala jógu vědomí, okamžitě mě nadchla svými blahodárnými účinky na moji fyzickou energii i psychiku. Postupem času se stala nedílnou součástí mé cesty, mojí radostí i oporou. Jako ženu mne nesmírně inspiruje jóga vědomí pro ženy a je mi velkou ctí ji v rámci svých kurzů a seminářů sdílet s dalšími ženami.
Lenka Šebková

Lenka Šebková

Harmonizuje
„Mým posláním je pomáhat lidem pomocí homeopatie – daru přírody – na jejich cestě ke zdraví a celkové harmonii.“ Celý příběh Lenky, a také pravidelnou dávku inspirativních článků pro vaše zdraví i život naleznete na blogu www.lenkahomeopatie.cz
Ivana Ronďošová

Ivana Ronďošová

Provází
Je to láska a světlo v nás, které nám pomáhá orientovat se na správné cestě života. Vědomým vracením se do svého nitra se propojujeme se sebou samým a Univerzem, vnímáme to, jak se právě cítíme. Společně se budeme věnovat praxi jógy, dechových cvičení a meditací; technikám, které naše tělo harmonizují na fyzické, emoční a mentální úrovni. Odcházet byste měli s pocitem lehkosti a vědomím, že vše je tak, jak má být a je to tak správně.
Jitka Dahlhausenová

Jitka Dahlhausenová

Balancuje